Міністерство освіти і
науки України
Департамент освіти і науки
Рівненської ОДА

Провідник по сайту  »   » » ІІ етап дитячого кубка у Рівненській області з шахів

ІІ етап дитячого кубка у Рівненській області з шахів

Сьогодні у приміщенні будинку культури відбувся ІІ етап дитячого кубка у Рівненській області з шахів. Участь у змаганнях взяли юні шахісти з  Дубровиччини ,Рівного, Здолбунова,Володимирця та Вараша.

Турнір пройшов за спільних організаційних зусиль Управління у справах молоді та спорту РОДА (начальник Віталій Ліпський), федерації шахів Рівненської області (президент Володимир Ковальчук), Ніни Стасюк начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради, керівника шахового гуртка м. Дубровиці  - Ігоря Шугалевича, директора центральної бібліотечної системи-Ольги Лось, президента ГО «Спортивний клуб «ХАЙ-ТЕК»» Миколи Вальковця, директора КДЮСШ смт Володимирець - Дмитра Андрєєва. До проведення турніру приєднались ПП Яцковець Олег , ПП Білоус Володимир . Турнір пройшов під контролем суддівської колегії, головний суддя змагань Василь Данілюк.

В турнірі А: приймали участь спортсмени 2010-2013 р. н. Перемогу здобув Міщук Юрій, 8 очок з 9 можливих (РЛ 18, ДЮСШ 1). 2 місце у Войтовича Дмитра (РЛ 18, ДЮСШ 1). Третє місце виборов Подранецький Гліб (РЛ 23, ДЮСШ 1). Серед дівчат кращою стала Міщук Софія (РЛ 18, ДЮСШ 1). Друге місце у представниці Володимирця - Супрунюк Анастасії (КДЮСШ смт Володимирець). Трєтє місце та сусідство в турнірній таблиці  у Симонюк Анастасії (КДЮСШ смт Володимирець).

В турнірі Б: приймали участь спортсмени 2014 р. н. та молодші. Перемогу здобула Шевчик Божена 8 очок з 9 (РЛ 15, ДЮСШ 1). Друге місце у Петрука Максима (Chessking). Третє місце, за додатковими показниками у представника КДЮСШ смт Володимирець - Деркача Євгена. Третій серед хлопців став Омельчук Тимофій (м. Вараш). Друга серед дівчат стала Охмак Каміла (РЛ 18), третьою Охмак Маріанна (РЛ 18). Серед кращих місцевих шахістів- Матвій Лось та Максим Руско .Крім призерів, були нагороджені грамотами та призами наймолодші учасники та спортсмени, які посіли 4-5 місця.